Yeşil Ayakkabı

Moda dışı konularda kullanıcıların birbirleri ile paylaşmak istediği tüm konular

Yeşil Ayakkabı

Mesajgönderen deeppinkpurple tarih 10 Şub 2009, 00:09

Merhabalar,
Foruma yeni üye oldum tam nereye yazacağımı bilemedim. Yanlış yazıyorsam kusura bakmayın lütfen...
Bugün metroda bir kızın ayağında yeşil hafif topuklu bir ayakkabı gördüm, çok beğendim kıza da soramadım nereden aldığını bulursam almayı çok istiyorum ancak internetten baktım, bulamadım... neredeyse bütün markalara baktım... Herneyse belki göreniniz vardır böyle bir ayakkabıyı diye buraya yazmak istedim. hangi markada var yeşil az topuklu ayakkabı yardımcı olabilecek olan var mı?
deeppinkpurple

Re: Yeşil Ayakkabı

Mesajgönderen eubbam tarih 10 Şub 2009, 00:33

Merhaba, modamoda.net forum hoşgeldin ;)

Valla ben senin yerinde olsaydım ve bukadar çok beğenmiş olsaydım kesin gidip sorardım. Genelde parfüm kokularını merak edip sorarım bende :P

Benim bildiğim kadarı ile Beta markası böyle renkkli ayakkabılara koleksiyonlarında sık sık yer veriyor. Bu Linke bir bak istersen.
Kullanıcı avatarı
eubbam

Re: Yeşil Ayakkabı

Mesajgönderen getingting tarih 23 Oca 2010, 09:22

As a loyal aion power leveling and reliable aion power leveling store blv97bf online, we aion power leveling in position to provide wow power leveling in our official
getingting

Dön Diğer

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir