Şikayetler hakkında açıklama

Şikayetler hakkında açıklama

Postby modamoda on Wed Nov 05, 2008 1:36 pm

Değerli ModaModa.net kullanıcıları,

ModaModa.net dünyada ve Türkiye'de güncel moda akımlarını konu alan bir sosyal paylaşım platformudur.

Tüketicilerin satın aldıkları ürünler konusunda yapmış oldukları şikayetlerin büyük bir bölümü hatalı kullanımdan kaynaklanmaktadır. Satın alınan giyim malzemesinden ayakkabıya, takıdan kozmetik ürünlerine tüm ürünlerin kullanım koşullarının incelenerek satın alınması ve bu koşlullara uygun kullanılması gerekmektedir.

Ancak şu da bir gerçektir ki; insan emeğinin bulunduğu tüm üretim sektörlerinde olduğu gibi, moda ürünleri olan giyim ve aksesuar ürünleride belirli oranlarda üretim hatası ile üretilmektedir. Bu durum dünyanın en çok bilinen ve satan markalarından en az bilinenine kadar tüm ürünler için geçerlidir. Markalar üretim aşamasında meydana gelebilecek hataları azaltmaya yönelik ne kadar çok çalışırlarsa doğal olarak bunun ortaya çıkardığı maliyetler ürün fiyatlarına aynı oranda artış olarak yansımaktadır. Bu sebeple genellikle üretim hatası yok denecek kadar az olan markaların fiyatları oldukça yüksektir.

Ürünlerini kullanıcılarına makul bir fiyatta sunmaya çalışan markalar çok düşük oranlarda hata payı ile çalışmaktadırlar. Bunun doğal sonucu olarak satın alınan ürünlerden memnun olmayan küçük bir kullanıcı kitlesi her zaman mevcuttur. Türkiye'nin önde gelen moda portallarından birisi olarak ModaModa.net sitemize her gün birçok şikayet mesajı gelmektedir. ModaModa.net olarak sitelerimizde adı geçen hiçbir firma ile ticari bir bağımız bulunmamakta olup, şikayetlerinizi firmalara iletmek gibi bir misyonumuzda bulunmamaktadır. Bu sebeple bu şekilde gelen hiç bir şikayet mesajını ModaModa.net'in konusunu ürün şikayetlerine kaydırmamak için yayınlamamaktayız.

Satın almış olduğunuz ürünler ile ilgili yaşadığınız problemleri, arızalı ürünleri ve memnuniyetsizliklerinizi ürünü satın aldığınız mağazaya ya da marka sorumlusu firmalara ileterek probleminize çözüm bulabilirsiniz. Bu şekilde yeterli yardımı alamadığınızı düşünüyorsanız internet üzerinde şikayet yayınlamak ve bu şikayetlere çözüm bulmak için kurulmuş olan bir çok web sitesine şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bu web siteleri markalar ile gerekli iletişimi kurarak şikayet sahiplerine yardımcı olmaya çalışmaktadır.

ModaModa.net olarak ürün ve marka şikayetlerine yer vermiyor oluşumuz konusunda anlayışınız için teşekkür eder, moda dünyasının heyecan verici ve durdurak bilmeyen akışı içinde diğer konularımızda üyelerimiz ile tüm paylaşımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

ModaModa.net yönetimi
User avatar
modamoda
Site Admin
 
Posts: 20
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:03 am
Top

Approach to Callaway

Postby safexiaoyi on Tue Aug 17, 2010 6:12 am

Approach to Callaway

We all know that Callaway is one of the most popular golf brands that the great number of golf player around the world. In the marketplace, we can always see Callaway golf clubs too. Why the callaway can be so successful?What is the history?ping g15 irons Let’s approach to the famous golf brand �CCallaway. Callaway were one of the first golf club manufacturers to create a stainless steel golf driver, this driver had a larger head which in turn was more forgiving than any of their previous designs. callaway diablo edge irons This club was and still is known as 'Big Bertha' which apparently was named after a famous German cannon which had the ability to shoot missiles a tremendous distance. The ping g15 driver Callaway golf club 'Big Bertha' quickly became a household name to golfers and can be identified by other golfers by the unique sound that it makes at impact. Ishiner The Callaway golf club was created and founded by Ely Callaway who started off firstly in textiles, moving on to be a vintner before finally becoming known as the worlds most trusted manufacturer of top quality golf equipment. callaway ft-iz driver The Callaway golf club designs are truly revolutionary which is why the Callaway golf club is known as a golf cub which is one of a kind.

All Callaway products are designed, created and built to help all golfers. Callaway Golf is widely known to have a tradition which is hugely backed via science based performance. taylormade 09 rescue The Callaway promise to all golfers all around the world is that they offer an 'unwavering commitment to innovation in products that deliver uncompromising results. Using better science, better golf and a better game come by design'
safexiaoyi
 
Posts: 66
Joined: Wed Aug 11, 2010 1:51 am
Top


Return to Arızalı ürün ve Şikayetler

Who is online

Users browsing this forum: Alexa [Bot] and 0 guests