Resim ve Galeri Ekleme

modamoda.net forumlarının kullanım kuralları ve duyurular bu böülümde yer almaktadır. Foruma gönderim yapmadan önce forum kuralları mutlaka okunmalıdır.

Resim ve Galeri Ekleme

Postby modamoda on Mon Nov 10, 2008 11:36 am

Değerli forum.modamoda.net üyeleri,

Forumumuza yazacağınız tüm yazılarda resim ekleyebilirsiniz. Yazınıza resim ekleme iki türlü olmaktadır.

1. Yöntem :
Yazı ekleme sayfasının altında bulunan "Eklenti Yüklemesi" panelini kullanarak bilgisayarınızda bulunan resimleri forum.modamoda.net sunucularına gönderebilir ve yazınıza ekleyebilirsiniz. Bunun için "Eklenti Yüklemesi" panelinde bulunan "Dosya Adı" bölümünden bilgisayarınızda bulunan dosyayı belirtmeniz yeterlidir.

Bu yöntem ile sunucularımıza toplam 10 Mb'a kadar eklenti gönderebilirsiniz. Her bir yazıya en fazla 10 eklenti eklenebilmektedir.

2. Yöntem:
Bir diğer yöntem ise resim dosyalarınız için resim paylaşım sitelerini kullanmaktır. Ünlü resim paylaşım sitelerinden bazıları:

  • Flickr
  • photobucket
  • Picasa Web Albums
  • HızlıResim

Resim paylaşım sitelerinde bulununan ya da herhangi başka bir sunucuda bulunan resimlerinizi [img] kodunu kullanarak yazılarınıza ekleyebilirsiniz.

Örneğin dosya adresi http://resimler.ayakkabim.org/09112008220700/th_6.jpg olan bir resim dosyasını [img]ve[/img] kodları arasına yazarak yazınıza ekleyebilirsiniz.

Kullanım Şekli:
Code: Select all
[img]http://resimler.ayakkabim.org/09112008220700/6.jpg[/img]


Sonuç:
Image
User avatar
modamoda
Site Admin
 
Posts: 20
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:03 am
Top

Return to Duyurular ve Kurallar

Who is online

Users browsing this forum: Alexa [Bot] and 0 guests