Forum Kuralları

modamoda.net forumlarının kullanım kuralları ve duyurular bu böülümde yer almaktadır. Foruma gönderim yapmadan önce forum kuralları mutlaka okunmalıdır.

Forum Kuralları

Mesajgönderen modamoda tarih 06 Kas 2008, 13:20

Değerli forum.modamoda.net kullanıcıları,

Aşağıda yer alan kurallar forum yönetimi tarafından belirlenmiş olup bu kurallara uymayan kullanıcıların hesapları dondurulabilir veya süresiz olarak kapatılabilir. Gönderilen mesajlarda kurallara uyulmaması durumunda mesaj silinebilir, moderatör tarafından düzenlenebilir, başka bir foruma ya da başlığa taşınabilir.

Bu kurallar forum yönetimi tarafından değiştirilebilir. Kullanıcılar forum kurallarını düzenli olarak takip etmelidirler.

forum.modamoda.net Kuralları :
  • forum.modamoda.net kullanıcıları Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olup kanunlar çerçevesinde bu forumda yazacakları her türlü mesaj ve özel mesaj içeriğinden sorumludurlar.
  • Küfürlü, müstehcen, kaba, kişilere ya da kurumlara iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya ülkenizin kanunlarını çiğneyici mesaj ve dosya içerikleri gönderilemez.
  • Mesajlarda yazım kurallarına uygun net ve anlaşılabilir bir Türkçe kullanılması gerekmektedir.
  • Başlıklar ilgili forum altında açılmalı, aynı konuyu içeren aktif bir başlık bulunuyor ise yeni başlık açılmadan mevcut başlık altında mesaj gönderilmelidir.
  • Her forumun kendine özgü kuralları bulunabilir ve bu kurallar forum sayfasında üst bölümde belirtilmektedir. Kullanıcılar mesaj gönderirken her forumun kendi kurallarına uymak zorundadır.
Kullanıcı avatarı
modamoda
Site Admin
 
Mesajlar: 20
Kayıt: 05 Kas 2008, 11:03

Dön Duyurular ve Kurallar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron