Şikayetler hakkında açıklama

Şikayetler hakkında açıklama

Mesajgönderen modamoda tarih 05 Kas 2008, 15:36

Değerli ModaModa.net kullanıcıları,

ModaModa.net dünyada ve Türkiye'de güncel moda akımlarını konu alan bir sosyal paylaşım platformudur.

Tüketicilerin satın aldıkları ürünler konusunda yapmış oldukları şikayetlerin büyük bir bölümü hatalı kullanımdan kaynaklanmaktadır. Satın alınan giyim malzemesinden ayakkabıya, takıdan kozmetik ürünlerine tüm ürünlerin kullanım koşullarının incelenerek satın alınması ve bu koşlullara uygun kullanılması gerekmektedir.

Ancak şu da bir gerçektir ki; insan emeğinin bulunduğu tüm üretim sektörlerinde olduğu gibi, moda ürünleri olan giyim ve aksesuar ürünleride belirli oranlarda üretim hatası ile üretilmektedir. Bu durum dünyanın en çok bilinen ve satan markalarından en az bilinenine kadar tüm ürünler için geçerlidir. Markalar üretim aşamasında meydana gelebilecek hataları azaltmaya yönelik ne kadar çok çalışırlarsa doğal olarak bunun ortaya çıkardığı maliyetler ürün fiyatlarına aynı oranda artış olarak yansımaktadır. Bu sebeple genellikle üretim hatası yok denecek kadar az olan markaların fiyatları oldukça yüksektir.

Ürünlerini kullanıcılarına makul bir fiyatta sunmaya çalışan markalar çok düşük oranlarda hata payı ile çalışmaktadırlar. Bunun doğal sonucu olarak satın alınan ürünlerden memnun olmayan küçük bir kullanıcı kitlesi her zaman mevcuttur. Türkiye'nin önde gelen moda portallarından birisi olarak ModaModa.net sitemize her gün birçok şikayet mesajı gelmektedir. ModaModa.net olarak sitelerimizde adı geçen hiçbir firma ile ticari bir bağımız bulunmamakta olup, şikayetlerinizi firmalara iletmek gibi bir misyonumuzda bulunmamaktadır. Bu sebeple bu şekilde gelen hiç bir şikayet mesajını ModaModa.net'in konusunu ürün şikayetlerine kaydırmamak için yayınlamamaktayız.

Satın almış olduğunuz ürünler ile ilgili yaşadığınız problemleri, arızalı ürünleri ve memnuniyetsizliklerinizi ürünü satın aldığınız mağazaya ya da marka sorumlusu firmalara ileterek probleminize çözüm bulabilirsiniz. Bu şekilde yeterli yardımı alamadığınızı düşünüyorsanız internet üzerinde şikayet yayınlamak ve bu şikayetlere çözüm bulmak için kurulmuş olan bir çok web sitesine şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bu web siteleri markalar ile gerekli iletişimi kurarak şikayet sahiplerine yardımcı olmaya çalışmaktadır.

ModaModa.net olarak ürün ve marka şikayetlerine yer vermiyor oluşumuz konusunda anlayışınız için teşekkür eder, moda dünyasının heyecan verici ve durdurak bilmeyen akışı içinde diğer konularımızda üyelerimiz ile tüm paylaşımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

ModaModa.net yönetimi
Kullanıcı avatarı
modamoda
Site Admin

Dön Arızalı ürün ve Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir